Ви можете врятувати життя дитині, просто купивши NFT
Понад 11 млн українців (кожна четверта людина) були змушені переселитися в безпечніші області України чи виїхати за кордон, серед них майже 4 млн дітей.
Кожного дня від російської агресії помирає мінімум 2 дітей. Станом на 17 квітня 2022 загинули 202 дитини, щонайменше 361 дитина поранена.
ПРО ПРОЄКТ
Ми – креативна агенція MOON разом із благодійною платформою dobro.ua створили проєкт для допомоги у лікуванні українських дітей, які стали жертвами російсько-української війни.
ЦІЛЬ ПРОЄКТУ
Зібрати 200 000 $ на лікування дітей у лікарнях України.
3 основні напрямки, для яких ми збираємо кошти
НАПРЯМКИ ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ
2
Допомога хворим дітям та дітям-переселенцям у дитячих лікарнях України: закупівля медичного обладнання, медикаментів та розхідників.
Переселенцям
1
Допомога хворим та пораненим дітям у дитячих лікарнях у місцях ведення активних бойових дій: закупівля медичного обладнання, медикаментів та розхідників.
Під обстрілами
3
Допомога новонародженим дітям: закупівля для пологових будинків медичного обладнання, медикаментів, розхідників та дитячого харчування.
Новонародженим
ЯК ЛІКАРНІ ВИГЛЯДАЮТЬ СЬОГОДНІ
Просто купуючи NFT, ви:
В Україні з початку війни російська армія пошкодила 324 лікарні, зокрема 14 дитячих.
Шість медичних працівників вбиті, 20 зараз важко поранені.
70 «швидких» уже виведені з ладу обстрілами, автоматними чергами, мінами.
Озброїте лікарів сучасним медичним обладнанням.
Врятуєте хлопчика Рому, який щойно народився.
Допоможете багатодітній родині.
Чи ви знали, що?
01
Як ми відбираємо зображення?
Працюючи понад 10 років в сфері продакшену та реклами, ми стали добре розбиратися в різних галузях мистецтва. Тому співпрацюємо з творчими фотографами, ілюстраторами та художниками, роботи яких цінуватимуться дедалі вище. Усі твори в колекції об'єднані спільною проблемою війни та палким бажанням боротися за свою свободу. Кожен з митців представляє своє бачення трагедії та свій погляд на подвиг українського народу.
02
Скільки перераховуємо грошей?
Фонд dobro.ua буде отримувати 70% від усіх продаж. 10% ми використовуємо на виведення коштів з криптовалюти. 10% коштує передача авторських прав на зображення. 10% отримує агенція в якості бюджету на рекламу.
Scientists around the world want to find out. The plastic “end-of-life challenge" calls for new ways to recycle and reuse plastics endlessly in a closed loop system, so they never become waste. Innovation on that scale would convert the current “make-take-dispose" linear economy into a circular economy, where recycling plastic for eternity is possible. One scientist has made a significant advancement. John Layman, head of material science at Procter & Gamble and chief technologist and founding inventor of PureCycle Technologies.
ПЕРЕЙТИ
foundation.app
Нині в нашій галереї понад 100 NFT-робіт українських митців
More products
ЩО ВЖЕ ВІДНОВЛЕНО ЗАВДЯКИ ФОНДУ DOBRO.UA
ЩО ВЖЕ ЗРОБЛЕНО
Скільки ми вже продали?
32
Скільки перерахували
120
Скільки в нас лотів для продажу?
114
Скільки зібрали грошей
601
ДИРЕКТОРКА БЛАГОДІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ dobro.ua
ЯК ДОДАТИ СВОЮ РОБОТУ ДО НАШОЇ ГАЛЕРЕЇ
Вам потрібно написати нашому продюсеру Діані на пошту dp@moonstudio.com.ua з темою листа "Моя робота для фонду", додати посилання на роботу або сам файл, показати свою галерею і опис своєї творчості.
ДЛЯ МИТЦІВ
КОМАНДА ПРОЄКТУ
Дмитро Андрєєв
Юлія Андрєєва
Co-Founder & Producer
Co-Founder & Operation manager
Діна Проценко
Олексій Ведута
Co-Founder & Art Producer
Co-Founder & Creative director
FAQ
Що таке dobro.ua?
Це перша та найбільша в Україні благодійна платформа, безпечний та дієвий інструмент для залучення благодійних коштів та допомоги людям під час війни. Діяльність платформи забезпечує Міжнародний Благодійний фонд «Українська Біржа Благодійності» - фонд, який за 10 років роботи залучив на благодійність понад 451 000 000 грн, підтримав майже 6 500 проектів та стала лауреатом усіх українських національних нагород у сфері благодійності.

dobro.ua - світ, де кожен робить добро.
Як відбувається реалізація благодійної мети/проєкту?
dobro.ua працює лише з перевіреними благодійними фондами та ініціативами (їх вже понад 150), завдяки чому підтримує проекти з будь-якого куточка України та вже допомогли більше ніж 60 лікарням по всій Україні.

1.Благодійні кошти збираються в Скарбничку допомоги дитячим лікарням на рахунок благодійної платформи dobro.ua.

2. dobro.ua отримує та опрацьовує запити від партнерів – Благодійних фондів з переліком необхідної допомоги у конкретній лікарні (медичне обладнання, медикаменти, ліки, розхідники та ін.) та створюють для неї окремий проект.

3. Необхідна сума перераховується зі Скарбнички на проект допомоги лікарні та dobro.ua із залученням партнерського фонду приступає до реалізації проекту. На будь-якому етапі реалізації можливе залучення dobro.ua

4. Після реалізації проекту надається повний фінансовий, описовий та фото звіт. Він відображається у публічному доступі на проектах 24/7 для всіх благодійників

КОНТАКТИ
Подзвонити:
+380 (63) 762-96-75
Написати:
mail@moonstudio.com.ua
moon.
Україна, Київ
вул. Володимирська 101
Подзвонити:
+380 (67) 329-14-00
Написати:
dobro.ua tania.raikova@ubb.org.ua